Apie mus

Pasislėpę purkštukai, anksti ryte lendantys iš po žemės pasitikti pirmųjų saulės spindulių. Šviestuvai, aplinką prikeliantys naktiniam gyvenimui tamsiu paros metu. Dideli bespygliai ratuoti robotukai, klaidžiojantys ir sukantys ratus vejoje. Visa tai – VEJOS DRAUGAI, kuriuos kruopščiai įdiegs „Vandens lašai“ komanda, o jums tereikės juos draugiškai sutikti ir priimti.

Iki 2021 m. mūsų komanda dirbo su vandens sistemomis, tačiau nusprendėme, kad klientų vejoms galime pasiūlyti kur kas daugiau – šviesą ir darbštuolius darbininkus, vejos pjovėjus-robotukus, kurie puikiai papildys VEJOS DRAUGŲ būrį. Šis noras kilo ne be priežasties.

Mūsų įgūdžiai montuoti laistymo sistemas ištobulinti tiek, jog savo klientą matome labai trumpai, tačiau mums dar būna gaila palikti kliento veją. Ypač, kai matome, kad joje galima nuveikti dar daugiau puikių dalykų. Taigi, pritaikę įgytas žinias ir darbo metodiką darbo su vandens sistemomis metu, dabar drąsiai galime suteikti ir kitas paslaugas. Visos jos – išpuoselėtai Jūsų vejai!

Su draugiškais linkėjimais,

„Vandens lašai“ komanda.

Kviečiame susipažinti ir su kitomis mūsų veiklomis:

www.vandenslasai.lt
www.orodrekinimas.lt

Parašykite mums

Valentinas (Klaipėdos/Telšių apsk.) +370 684 89185

Nerijus (Panevėžio/Šiaulių apsk.) – +370 684 89542

Egidijus (Tauragės apsk.) – +370 610 05355

Adresas Salantų g. 46, Erlėnai, Kretingos r.

El. paštas info@vejosdraugai.lt