Laistymo sistemos

Ne paslaptis, kad vejos priežiūra užima išties daug laiko – juk per didžiausius karščius laistyti veją ir augalus reikia kasdien. Tai taip pat išvargina… Juk po sunkių dienos darbų norisi pailsėti, praleisti laiką su šeima ar užsiimti mėgstamais hobiais, o ne kiekvieną vakarą eiti ir prižiūrėti savo didelį kiemą.

Tačiau mes turime sprendimą – laistymo sistemą! Suprojektuosime, sukomplektuosime ir įrengsime ją vejai, gėlynams, alpinariumams, o Jums nereikės dėl nieko rūpintis. Tik džiaugtis palaistytu kiemu! Rengdami projektą įvertinsime svarbiausius faktorius – reljefo nelygumus, augalų vietą, reikalingą purkštukų kiekį ir dar daugiau – kad laistymo sistemos darbas būtų kuo efektyvesnis.

Norime būti užtikrinti dėl laistymo sistemos kokybės, todėl Jūsų kieme įrengsime vieną iš pirmaujančių pasaulyje drėkinimo įrangos gamintojų – amerikiečių „Hunter“ laistymo sistemą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Amerikietišką „Hunter“.

Taip, yra du modeliai – vienas jau skirtas tik valdymui per WiFi, kitas modelis su standartiniu valdymu, bet turi galimybę Wifi adapterio prijungimui. Jei norėsitei ateityje naudoti sistemą per programėlę, visada galėsite tai padaryti.

Parašykite mums

Valentinas (Klaipėdos/Telšių apsk.) +370 684 89185

Nerijus (Panevėžio/Šiaulių apsk.) – +370 684 89542

Egidijus (Tauragės apsk.) – +370 610 05355

Adresas Salantų g. 46, Erlėnai, Kretingos r.

El. paštas info@vejosdraugai.lt