Vejos robotai

Kam visą dieną dirbti vejos pjovėju savo kieme, kai tai už Jus gali padaryti vejos pjovimo robotas? Išvažiuokite, poilsiaukite ir pamirškite apie žolės pjovimą! Tai pats geriausias pagalbininkas, dirbantis visą parą, kiekvieną dieną. Mes siūlome patikimus ir aukštos kokybės vejos robotus „Wiper“ bei „Worx“. Šie robotukai turi daugybę pliusų – tyliai veikia, yra varomi elektra, todėl visiškai neteršia gamtos.

„Wiper“ vejos priežiūros robotai gaminami patikimos italų kompanijos „Zucchetti Centro Sistemi“ (ZCS), kuri jau daug metų dirba technologijų ir robotikos srityse. Jie žinomi kaip ilgaamžiai ir novatoriški. „Wiper“ – tai aukštos klasės robotukai, greiti, tobulai pjaunantys iki 70 arų žemės plotą.  „Worx“ robotai yra ekonominės klasės variantas ieškantiems paprastesnio, bet patikimo sprendimo. Jie idealiai tinka slypams iki 10 arų.

Visi mūsų siūlomi vejos robotai patikimi ir išmanūs – savo judėjimo kelyje užfiksavę kliūtį (pavyzdžiui, medį) vejos robotai tiesiog saugiai apsisuka ir pasirenka kitą judėjimo kryptį. Taip pat jie puikiai susitvarko su darbu nelygioje vejoje, bet kokiu oru bei yra visiškai saugūs dėl įdiegtų papildomų funkcijų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Išmanieji robotai veikia elektromagnetinių bangų erdvėje – ją sukuria signalas, siunčiamas kontūro kabeliu iš įkrovimo stotelės. Šis yra sumontuojamas pagal vejos kraštus, o taip ir yra nustatoma teritorija, kurioje robotas dirba. Taigi, priartėjęs prie kontūro kabelio, robotas gauna signalą, kuris jam nurodo sustoti, apsisukti ir judėti kita kryptimi.

Net 95% žaliųjų plotų savininkams vejos robotas – visiškai tinkamas pagalbininkas! Net paprasčiausia pieva gali būti paversta gražia veja, jeigu joje savo darbą atlieka vejos pjovimo robotas.

Vejos robotų priežiūros paslaugas teikiame tik tiems klientams, kurie savo vejos robotą įsigijo pas mus.

Parašykite mums

Valentinas (Klaipėdos/Telšių apsk.) +370 684 89185

Nerijus (Panevėžio/Šiaulių apsk.) – +370 684 89542

Egidijus (Tauragės apsk.) – +370 610 05355

Adresas Salantų g. 46, Erlėnai, Kretingos r.

El. paštas info@vejosdraugai.lt