Lauko apšvietimas 12V

Lauko apšvietimas atlieka daugiau funkcijų, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Visų pirma, lauko apšvietimas kuria estetišką bei jaukų namų eksterjerą. Šiuo apšvietimu galite papuošti takelius, sodą, parką ar terasą. Taip pat jis užtikrins Jūsų namų saugumą – juk gerai apšviesta teritorija yra kur kas saugesnė dėl didesnio matymo lauko, todėl apsisaugosite nuo vagių ar pašalinių lankytojų.

Užtikriname, kad mūsų įrengiamas lauko apšvietimas yra funkcionalus ir lengvai valdomas. Projektuodami Jūsų kiemo apšvietimą, galime pasiūlyti derinti skirtingo ryškumo lauko šviestuvus ir taip kurti išskirtinį, unikalų lauko apšvietimą, išryškinantį pastato fasadą ir kitas aplinkos detales.

Mūsų įrengiama lauko apšvietimo sistema – patvari, atspari nepalankioms gamtos sąlygoms (pavyzdžiui, drėgmei). Svarbu pabrėžti, kad modernios lempos šviečia ilgai ir ryškiai, o jų elektros sąnaudos itin ekonomiškos. Vienas šviestuvas per metus sunaudoja elektros energijos tik už 1 eurą! Susisiekite ir aptarkime Jūsų lūkesčius kartu – leiskite juos įgyvendinti mums.

Dažniausiai užduodami klausimai

Vienas šviestuvas per metus sunaudoja energijos tik už 1 eurą!

Visų pirma, padaroma demo versija – yra padėliojama keletas šviestuvų išsirenkant Jums priimtiniausią. Ir, žinoma, apšvietimą visada galima keisti lengvai ir paprastai dėl nesudėtingos ir saugios laidų sujungimo sistemos.

Taip, tačiau tai priklauso nuo pasirinkto apšvietimo. Pavyzdžiui, „Light Pro“ liniją galima valdyti per programėlę įsigijus papildomą priedą, tačiau tik per bluetooth ryšį, o „FX Luminare“ linijos valdiklis jau turi integruotą priedą valdymui per programėlę nuotoliniu būdu. Kita galimybė – valdyti per laistymo sistemos valdiklio programėlę, kurioje galima nustatyti zonas, kurios skirtos apšvietimui.

Parašykite mums

Valentinas (Klaipėdos/Telšių apsk.) +370 684 89185

Nerijus (Panevėžio/Šiaulių apsk.) – +370 684 89542

Egidijus (Tauragės apsk.) – +370 610 05355

Adresas Salantų g. 46, Erlėnai, Kretingos r.

El. paštas info@vejosdraugai.lt